Top
 
Basında biz breadcrumbs

Basında Biz

Basında Biz

Gazete Kupürü

Web Haberleri

Basın Bülteni

Tarihin arka bahçesinde lezzetli anlar…

Tarihi mimarisinin çizgilerini sıcak atmosferine taşıyan Nola İstanbul, lezzetli menüsü, özel etkinlikleri ve şehrin içinde vaha etkisi yaratan bahçesiyle Galata semtine farklı bir soluk getiriyor. Her gün benzersiz tatlarını lezzet tutkunlarıyla buluşturan Nola İstanbul, Galata’da konumlanan mekânlardan farklı olarak geniş bir bahçe içinde yer alıyor.

Nola İstanbul’u arka cepheden boydan boya saran duvar 1200 yıl kadar önce Cenevizliler tarafından inşa edilen ve 1453’te Fatih Sultan Mehmet’in emriyle yıkılan surların ayakta kalan bir parçası. Bu köklü ve tarihi mirasa sahip çıkmak isteyen Nola İstanbul'un menüsü de mekânın ambiyansına uygun olarak oluşturuldu. Akdeniz Mutfağı’nın yanı sıra Türk Mutfağı’ndan lezzetli örnekler sunulan menüde yer alan tüm tarifler dünya mutfağı literatüründe yer aldığı orijinal tarifleriyle hazırlanıyor.

Nola’nın Yenilenen Menüsünde Executive şef Murat TEKTAŞ, Akdeniz ve dünya mutfağından örneklerini sizler için hazırlıyor. Nola İstanbul’un mutfağına giren her bir malzeme özenle ve kendi yörelerinden seçiliyor.

Nola İstanbul, tarihi mimarisi, rahat bir atmosfer ve keyifli bahçesi, imzalı kokteylleri ve son derece iddialı bir mutfaktan çıkan ‘gurme’ lezzetler sunarak mutlu bir Galata günü ve akşamı geçirilmesini sağlıyor.

Galata’nın eşsiz tarihi dokusu eşliğinde, tazelikten ödün vermeden lezzet müdavimlerini ağırlayan Nola İstanbul, gündüz 10.00 akşam 01.00 saatleri arasında, keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor.

Slogan

− Rezervasyon −

İletişime geçin / rezervasyon yaptırın, eşsiz lezzetlerimizle zahmetsiz buluşun.

Rezervasyon aracı

 Yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Map title

Bize Ulaşın

Galata Kulesi Sokak No: 10 Beyoğlu / İSTANBUL

Harita

Footer bilgileri

 Galata Kulesi Sokak No: 10 Beyoğlu / İSTANBUL

 +90 212 243 17 17

 info@nolaistanbul.com.tr

Pazartesi - Perşembe : 10:00 - 01:00

Cuma - Cumartesi : 10:00 - 02:00

Pazar : 10:00 - 24:00


copyright